Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Товщина3,1+/-0,2 мм
Ширина робоча318 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Вага26,5 кг/упаковка
Кількість в упаковці22 шт.
Площа3,0 м.кв. в упаковці
ВідтінкиКакао, Інжир, Кунжут, Аніс, Кава
Ефект3-D перелив

Кольорова гама

Бітумна черепиця Docke Гранада – покриття, дизайн якого пов’язаний з іспанською провінцією Гранада. По-особливому оцінити оригінальність дизайнерського рішення зможуть ті, хто раніше вже побував в даному регіоні. Як і однойменна провінція, бітумна черепиця Docke Гранада забезпечить надійний захист будови від вітру і циклонів. Іспанська колекція Гранада – це індивідуальне покриття, відтінки якого представлені в різних варіантах – від насиченого Какао до класичного Кава. Також можна вибрати і інші відтінки – Аніс, Інжир і Кунжут.

Відтінки мають незначний перелив, який робить зовнішній вигляд покриття легким і витонченим. За рахунок прямокутної форми черепиці, яка до того ж відрізняється несиметричністю, можна отримати оригінальний покрівельний малюнок.

Купити бітумну черепицю Docke Гранада

У Києві купити бітумну черепицю Docke Гранада легко. Достатньо зателефонувати в «Сітібуд» – спеціалізований магазин покрівельних покриттів. Ми допоможемо працюватиметься в особливостях кожної з колекцій, визначитися з відтінком і максимально вдало здійснити покупку. Бітумна черепиця Docke Гранада – сучасне і вишукане рішення для будівництва бездоганною даху.

Бітумна черепиця Docke Гранада
5 (100%) 2 Голос[ов]