Композитна черепиця EverGreen купити в Києві. Ціна на черепицю EverGreen | Citybud

Композитна черепиця EverGreen

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1389 мм, рабочая — 1345 мм
Вага листів3,28 кг/лист
Площа листа0,55 м.кв.
Ширина410 мм
Кількість в м.кв.1,82 листа

Композитна черепиця EverGreen є відмінним варіантом покриття для тих, хто бажає знайти золоту середину в балансі якості і доступності матеріалу. Розмір листів такого покриття дещо збільшений, що дає шанс заощадити на облаштуванні одного метра квадратного площі покрівлі. Перш, ніж купити композитну черепицю EverGreen, варто проаналізувати особливості застосування подібного покрівельного матеріалу – це дозволить визначити доцільність покупки і зробити її максимально вдалою.

Особливості виробництва продукції EverGreen

Процес виготовлення передбачає застосування сталевої основи – листа товщиною 0,45 мм. Для забезпечення належної антикорозійного захисту сталевого листа виробник використовує спеціальне покриття – алюмоцинк, який значно покращує властивості композитної черепиці Евергрін. Посипання кам’яної крихти нанесена із застосуванням високотемпературного випалу в спеціальній печі, ніж можна домогтися найкращого з’єднання всієї шарів між собою. Базальтове посипання використовується для того, щоб ваша покрівля могла відрізнятися відмінним рівнем пожежної безпеки, тривалої збереженням зовнішніх характеристик і невідпорним зовнішнім виглядом.

Виробником використовується тільки передове і сучасне обладнання, що вкрай важливо для отримання правильної форми листів і подальшої ідеальної стикування їх при укладанні. Однією з основних особливостей, якої характеризується композитна черепиця EverGreen, є збільшений розмір одного листа. Що слід відзначити ще, так це нестандартний профіль – він нижчий, ніж у аналогів інших виробників, а також змінюються вимоги до кроку обрешітки.

Купити композитну черепицю EverGreen

Якщо низька ціна на продукцію EverGreen є для вас одним з найбільш переконливих факторів, можете сміливо зупиняти свої пошуки покрівельного покриття на даному варіанті. Адже дана продукція відрізняється невисокою вартістю, але найкращими технічними можливостями. Без втрати якості покриття домовласник отримує можливість придбати відмінний матеріал за розумною ціною. Коли мова йде про гарантійні обов’язки виробника, то для продукції марки Евергрін термін гарантії поширюється на найближчі 50 років експлуатації. А це означає, що Ви можете на такий тривалий термін забути про дах вашого будинку і насолоджуватися чудовими результатами її служби.

Чому варто вибрати продукції Евергрін

  • По-перше, ви отримуєте сучасне і недороге покриття для будівництва покрівлі, яке здатне продемонструвати неймовірні результати експлуатації. Для цього матеріал володіє всіма необхідними даними, що підтверджується багаторічним досвідом застосування даної продукції в сфері покрівельного будівництва.
  • По-друге, особлива форма профілю і кілька оригінальних колірних рішень уможливлять підібрати вдалий варіант композитної черепиці Евергрін для будь-якого даху.
  • По-третє, працювати з матеріалом легко і зручно, тому весь процес укладання займається мінімум часу і трудовитрат.
Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Залишити відгук